LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj 3.5.0
Bu uygulamada limit yok! Ne kadar istersen, o kadar ara ve mesaj at!
Line Ücretsiz Arama ve Mesaj 3.5
 
LINE, ne zaman ve nerede olursan ol günün 24 saati ÜCRETSİZ sesli aramalar yapabileceğin ve ÜCRETSİZ mesajlar gönderebileceğin yeni bir iletişim uygulamasıdır!

LINE dünya çapında 100 milyonu aşkın kullanıcıya sahiptir ve 230’dan fazla ülkede kullanılmaktadır!

LINE aralarında Japonya, Tayvan, İspanya, Rusya, Hong Kong, Tayland, Singapur, Malezya, Macau, İsviçre, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve daha birçok ülkenin de yer aldığı 41 ülkenin ücretsiz uygulamalar kategorisindeki bir numaralı uygulamadır!

LINE’nın özellikleri hakkında daha fazla bilgi:

★ Ücretsiz Sesli Aramalar!
Tüm LINE akıllı telefon kullanıcıları, ücretsiz ve yüksek kaliteli sesli aramaların keyfini çıkartabilir; ne zaman ve nerede olurlarsa olsunlar.
İstediğin kadar konuş ve her şeyden güzeli, bedava!

Mesajlar sana hızla gönderilir!
Arkadaşlarına e-posta/sms atmak için zaman harcayacağına, renkli simgeler, fotoğraflar ve hatta konum bilgileriyle kolayca mesaj göndermek için LINE’ın mesaj fonksiyonunu kullan.

  • Sticker’lar ve emoji kullanarak kendini ifade et.
  • Kolayca fotoğraf ve sesli mesajlar gönder
  • Bilgisayarlarda ve akıllı tabletlerde kullanılabilir

★KENDİ Sosyal Ağını yaratmak için onu kullan
  • LINE’ın ‘Ev’ özelliğiyle eğlenceye katıl: Fotoğraflar, videolar ve konum bilgilerini kullanarak dakikalarını arkadaşlarınla paylaş.
  • Arkadaşlarının neler yaptığını ve ne gönderdiklerini görmek için ‘Zaman Tüneli’ni kullan! Yorum ve mesaj bırak, iletişiminin tadını çıkar.

Diğer LINE özellikleri:

★ Yeni Sticker Dükkanı!
Sevdiğin tüm karakterleri burada bulabilirsin! Dünyanın dört bir tarafındaki ünlü ve özel karakterler olan komik ve eğlenceli sticker’lar burada!

★ LINE Resmi Hesapları ile en güncel bilgilere sahip ol
Bu hesapları arkadaşların olarak ekle ve popüler ünlülerden ve şarkıcılardan mesajlar al ve çeşitli firmalardan indirim kuponları kazan.
★  Diğer uygulamalarda olduğu gibi, veri transfer ücretleri olabilir. Bu nedenle hizmetlerimizi sınırsız bir mobil fiyatlandırma seçeneğinde kullanmanızı önermekteyiz. 

Line Ücretsiz Arama ve Mesaj 3.5 indir
Line Ücretsiz Arama ve Mesaj 3.5 Barkod