GTA SanAndreas Şimdide Mobil İçin Geliyor.
Bir kaç sene önce bilgisayar için yapılan ve çok fazla ilgiçeken oyun şimdide mobil platform için geliyor. GTA’nın en iyi oyunlarından olan SanAndreasın mobil için uyarlanması çok iyi fikir. Bence bir indirme rekoru falanda getirebilir. Bu haberi RockStarGames’in sitesinde gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim. İyi okumalar dilerim.
İşte RockStarGame’nin yayınladığı haber;
San Andreas ,PS2 döneminbüyük GTA : GTAVgüneş ağartılmış kaldırımlar ve ötesinde günümüz Los Santos ve somut otoyollardan uğultu götürdüler önce , Grand Theft Auto vardı . Şimdi, geriye CJ veGrove Street Aileler ile90’lı yılların kafa zaman Grand Theft Auto : San Andreas önümüzdeki ay mobil cihazlara geliyor .

 
Los Santos , San Fierro, Las Venturas ve arasındaki her şeyi kapsayan , Grand Theft Auto : San Andreas mobil sürüm için yükseltildi . Dinamik ve ayrıntılı gölgeler , daha çizmek mesafe , zenginleştirilmiş bir renk paleti , artı gelişmiş karakter ve araç modelleri dahil olmak üzere yeni remastered grafik Henüz bu San Andreasiyi görünümlü versiyonu olun .

 
Grand Theft Auto : San Andreas, aynı zamanda sürüş ve manevra , hem de daha kolay ilerlemesi için yeniden bir kontrol noktası sistem için onları ve üç farklı kontrol şemaları yalnızca ihtiyacınız olduğunda düğmelerini görüntülemek için bağlamsal kontrol seçenekleri de dahil olmak üzere yeni dokunmatik kontrol özellikleri . 
Grand Theft Auto : San Andreas mobil için de iOS7 iOS denetleyici yeteneği için yapılan da dahil olmak üzere , tam kontrolör desteği ile donatılmış olarak geliyor . Bu seçme iOS, Android, Amazon Kindle ve Windows Mobile cihazlar için geçerli olacak . Önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin .