Ammyy Admin

  

Herhangi bir kurulum gerekmeden “Ammyy Yönetici” uzaktan masaüstü kontrol oturumu başlatmak için kullanıcı ve sistem klasörleri veya sistem kayıt dosyaları ve kayıtları onlarca getiriyor kitlesel uzak masaüstü yazılımı indirmek ve kurmak zorunda değilsiniz.Yapmanız gereken tek şey, küçük (0.5 Mb) Ammyy Yönetici exe dosyasını indirmek başlatmak ve bağlanmak istediğiniz bilgisayar kimliği girmektir. Gerçekten sıkıcı ayarlar ayarlamalar kaçınarak uzak PC’ye bağlantı kurmak için basit bir yol. Bu ilk uzaktan oturumu başlatmak an Ammyy Yönetici indirmek andan itibaren artık 20 saniyeden fazla sürmez.Veri aktarım güvenliği en yüksek seviyedeAmmyy Yönetici kullanıcılarının önceden bilgisayar kimlikleri veya şifre ile, elle erişim izni vermek için seçenekleri sağlayan kimlik doğrulama ayarlarını sofistike bir set sunuyor. Gelişmiş melez şifreleme algoritmasına (AES + RSA) ile kombinasyon halinde tüm bu iş. Bizim yazılım kullanmış olduğunuz şifreleme standartları güvenilirlik için bilinen ve ulusal hükümetler tarafından kullanılmaktadır.

NAT ve güvenlik duvarları için şeffaf arkasında İşleri
Bu gerçek IP adresi var veya Yerel Alan Ağı NAT arkasında ise internete bağlı herhangi bir PC olursa olsun, uzak bir makineye erişim kurabilir demektir. Bu seçenek veri aktarım güvenliği yüksek düzeyde ayak uydurarak tüm dünyadan uzak ofis veya ev PC erişmek için bir fırsat sunuyor. 

Sesli sohbet ve dosya yöneticisi Dahili
Sen uzak masaüstü bağlantısı ve kontrolü için bir araç olarak değil, aynı zamanda Internet üzerinden akraba ve ortakları ile sesli iletişim için ücretsiz bir araç olarak değil, sadece Yönetici Ammyy kullanabilirsiniz. Ayrıca Ammyy Yönetici kolay ve hızlı uzaktan PC dosyaları almak için yapar uygun bir dosya yöneticisi sunar.

Yalnız bilgisayar kontrolü
Ammyy Yönetici kullanıcılarının Ammyy Yönetici Hizmet özelliğinin kullanımı ile uzak bir katılımsız sunucu veya PC yönetmek için izin verir. Bu / log off veya kullanıcılar arasında geçiş oturum, uzaktan bilgisayarı yeniden başlatmanız seçeneği içerir. Mevcut özellik sistem yöneticileri arasında en gerçek.

Ammyy Admin programıyla ağ bilgisayarlarınızı ve sunucularınızı; karışık güvenlik duvarı ve NAT ayarlarına ihtiyaç duymadan yönetebilir, arkadaşlarınıza uzak masaüstü bağlantısı yaparak yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda programın bize sağladığı uzak masaüstü özelliğini kullanarak, zaman ve paradan tasarruf etmiş olacağız.

Programın bir güzel özelliğide kurulum dosyası olmadan tek dosya yardımıyla çalıştırabiliyor olmamız. Böylelikle istediğimiz her bilgisayara kolayca indirebilir ve rahatlıkla kullanabiliriz. Tek yapmamız gereken uzak masaüstü yapmak istediğimiz bilgisayarın Ammyy Admin Id‘sini bilmek ve karşı tarafta izin verdiği durumda karşımızdaki bilgisayara bağlanmak.
Kurulum gerektirmemesi ve küçük boyutuna rağmen Ammyy Admin kendisinden beklenmeyen bir performansa sahip ve piyasadaki diğer rakiplerinden çok çok daha hızlı ve kullanışlı bir program. Alternatif olarak mutlaka denemenizi tavsiye ederim.
Ek olarak dosya transferi, sesli konuşma gibi güzel ve kullanışlı özelliklerininde olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

Not: Program Windows Defender tarafından uyarı alabilmektedir. Herhangi bir sıkıntı olmadan kullanabilirsiniz.