Savaş oyunu denildiğinde akla ilk gelen ve bir neslin internet kafelerden çıkamamasında oldukça etkin rol oynayan Counter Strike Online’a birçok yeni özellik eklendi. Yapılan eklemeler sonucunda ise dikkatleri üzerine en çok çeken iki yeni kadın karakter oldu!

Choijiyoon ve Ritsuka adını taşıyan bu iki yeni karakterin kıyasıya mücadelesine şahit olunurken, yükseltilmiş silah gücü ile çok daha etkileyici bir oyun deneyimi sunuluyor.

Silahlardan kısaca bahsetmek gerekirse, Desert Eagle 50C, Dual Beretta, Five-Seven, SG550 Commando ,M3, XM1014, TMP, MAC-10, UMPP45, P90, Galil, Famas, AK-57, P228, M4A1, SG552, AUG, AWP, G3/SG-1, ve M249’dan oluşan beklenilenin ötesinde bir silah seçeneğinin sunulmasının yanında, tüm bu silahlar ile yetinemeyip oyunda keskin nişancı rolünü üstlenenler için ise AK-47 ve M4A1 silahlar ile nişancılık kabiliyetiniz sınanmış olacak.

Gözümüze çarpan bir diğer özellik ise güncellenen harita olurken, eminiz ki bu geniş harita ve silah seçeneğinin yanında eklenen iki kadın karakter, oyuna bambaşka bir soluk getirecek.

Şimdi sizleri Counter Strike Online için yayımlanan, nefes almadan izleyeceğiniz, resmi tanıtım videosu ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.