:New Star Soccer hayata 16 yaşında başlayıp bir futbol efsanesi olmak için uğraştığınız bir oyun. Kariyer Modu ile beraber 2D oyun motorunu bir arada sunuyor. Bu oyunda antranörle anlaşmalar yapmak, takım arkadaşlarıyla görüşmek, taraftarlarla uğraşmak, gazinoya gitmekten tutup yatla, villalar almaya kadar bir çok özellik var. Android, İOS ve windows için çeşitli sürümleri var ama ben Apk yani android işletim sistemi için olanı paylaşıyorum.

Normal kariyer oyunlarından çok farklı daha çok bir futbolcunun hayatını yaşattıran bir oyun.
Grafik yönünden pek iyi bir oyun değil ama eğlenceli ve sürükleyici bir oyun. Ben bu oyuna başlıyalı 2 gün kadar oldu ve şu anda Trabzonsporda oynuyorum ve bundan sonrada yıldız oyuncu puanımı yükseltip Fenerbahçede oynamak istiyorum.

Aslında çok fazla oynamaya vaktim olmadı ama eğlenceli ve sürükleyici bir oyun olduğunu anladım bu hissi hemen veriyor. Gerçi oynayıp beğenmeyende olabilir çünkü zevkler hiç bir zaman tartışılmaz ama oynamanızı tavsiye ederim.

Normalde  ücretli olan uygulamayı ben ücretsiz olarak oynıyabileceğiniz şekilde paylaşıyorum. Oynadıkdan sonra umarım beğenip beğenmediğinizi yorum olarak yazarsınız.