Anti Theft Alarm
Bu Anti-Hırsızlık uygulaması sayesinde cihazınıza kimse dokunamayacak!
Anti Theft Alarm Resim 1
Anti Theft Alarm Resim 2 Bu muhteşem güvenlik uygulaması sayesinde, Android cihazınıza artık kimse elini bile süremeyecek!

Anti Theft Alarm, Android platformu için yapılmış en kullanışlı Anti-Hırsızlık uygulamalarından birisi. Bu harika uygulamayı yükleyerek, cihazınızı kurcalamaya çalışan insanları suç üstü yakalayabilir veya olası bir hırsızlık vakasının önüne geçebilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra öncelikle alarmı susturabilmek için bir şifre belirleyin. Daha sonra araba anahtarı şeklinde yapılmış olan kilit arabirimini kullanarak Android cihazınızı koruma moduna alın. Bu aşamadan sonra cihazınız yerinden kıpırdadığı anda yüksek sesli bir araba alarmı devreye girecektir. Alarmı susturabilmenin tek yolu ise belirlediğiniz şifreyi girmek!

Oldukça şık ve kullanışlı bir uygulama olan Anti Theft Alarm, her Android cihazda olması gereken bir güvenlik uygulaması.

ÖNEMLİ NOT: Cihazınız uyku moduna geçtiğinde de alarmın devrede olmasını istiyorsanız, uygulama ayarlarına girerek “Paranoid Mode” seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın.

Uygulama Özellikleri:

– İnternet üzerinden uzaktan etkinleştirme.
– Paranoid Modu (bekleme modunda alarm çalar).
– Hareket sensörü.
– Ayarlanabilir hassasiyet.
– Şifre koruması.
– 6 benzersiz arabirim.

Anti Theft Alarm İndir
Anti Theft Alarm Barcode