Mobil oyun konusundaki deneyimlerini işine yansıtan Rovio’dan yeni bir oyun heyecanı daha! Karşınızda Angry Birds GO!

Akıllı telefonların vazgeçilmezi haline dönüşen Angry Birds, tam da bitti derken yeni bir sürprizle oyuncularının karşısına çıktı. Angry Birds’ün yaratıcısı Roivo, efsaneleşen ve bir zamanların elden düşmeyen Angry Birds oyununu yeniden canlandırmak için harekete geçti.

iOS ve hemen ardından Android marketlerinde tüm zamanların en iyi oyunu unvanını almaya hak kazanan oyun, GO adını taşıyan yeni versiyonuyla App Store ve Google Play Store’da yerini alması bekleniyor.
Yeni oyunun tasarımı, kurgusu veya bölümleri hakkında henüz bir bilgi bulunmuyorken diğer versiyonlardan biraz daha farklı olacağı söylentiler oldukça güçlü. Roivo, “GO” ile ilgili tüm resmi duyuruların önümüzdeki birkaç gün içerisinde yapacağını belirtirken, Angry Birds hayranları şimdiden oldukça heyecanlı görünüyor.

Mobil platformla beraber aynı zamanda internet sitesi üzerinden de oynanılabiliyor olması, bilgisayarla çalışan kullanıcılar arasında ayrı bir mutluluğa sebep olurken, mola zamanlarını çok daha heyecanlı ve eğlenceli kılacağı izlenimi uyandırıyor.